Youtube Shorts İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube Shorts İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram, Snapchat ve Twitter başta olmak üzere sosyal medya uygulamaları olarak hizmet veren platformlar, hesap sahiplerinin uzun videolar yerine 15-30 saniyelik video paylaşabilir hale geldi. YouTube’da bu uygulamaların arasına sonunda katılarak kanal sahiplerinin aboneleriyle kısa süreli videolar paylaşabilmesini sağladı. İsmi ise Youtube Shorts oldu. Kullanıcılar gördüğü ve çok beğendiği bazı YouTube’da shorts videolarını telefonuna indirmek isteyebiliyor. Bu işlem her ne kadar Youtube tarafından sunulmuyor olsa da farklı sitelere kullanılarak gerçekleştirilebiliyor.

YouTube Shorts Telefona ve Bilgisayara İndirme

Her geçen gün popülerliğini arttıran video paylaşım platformu YouTube’da daha önce belirttiğimiz gibi abonelerinize hitaben kısa videolar paylaşabiliyorsunuz. Bu işlem için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

  • Beğendiğiniz videoya girin.

  • Ekranın sağ alt köşesinde yer alan “Paylaş” butonuna tıklayın.

  • Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine tıklayarak Shorts videosunun bağlantısını kopyalayın.

  • Ardından "y2mate.com” adresine girin.

  • İnternet sitesinin açılış ekranında yer alan kutucuğa bağlantı adresini yapıştırın.

  • Start” butonuna tıklayın.

  • Youtube Shorts videosunu indirmek istediğiniz görüntü kalitesini seçin.

  • Bir kez daha “Download” butonuna basarak Youtube Shorts videonuzu cihazınıza indirin.


YouTube Short İndirme Ücretli Mi?

Gösterdiğimiz Youtube Shorts indirme yöntemi, yazımızda kullandığımız site ve Youtube Shorts indirmek tamamen ücretsizdir. Başka sitelerden indirmek istediğinizde de hiçbir ücret ödemezsiniz. Bu tarz siteler sitelerine aldıkları reklamlar ile para kazanırlar. Siteyi kullanan kullanıcılar hiçbir ücret ödemez. Youtube Shorts indirmek için herhangi bir site yada kişi sizden ücret talep ederse asla işlem yapmayınız. 

Youtube Shorts İndirme Sınırı Var Mı?

Youtube Shorts indirmek için günlük, haftalık veya aylık hiçbir sınırlama yoktur. İstediğiniz zaman, istediğiniz kadar Youtube Shorts videoları indirebilirsiniz. Bazı az kullanılan ve az bilinen sitelerin kullanıcıları sitesinde tutabilmek için 30 saniye veya 1 dakika gibi süreler bekletebiliyor. Size bahsettiğimiz siteyi kullanarak sınırsız indirebilirsiniz. Eğer farklı bir site denemek isterseniz sıkça tercih edilen belli başlı olan siteleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü kaliteli, hızlı ve sorunsuz indirme sağlıyorlar.

takipcieu olarak sizlere Youtube Shorts İndirme Nasıl Yapılır yöntemini detaylı bir şekilde anlattık. Daha fazla yazımızı takipci.eu/blog/ sitemizde bulabilirsiniz. Sorularınız ve merak ettikleriniz için İletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.